Forum CS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum CS

Caunter-Strike Sorunları ve Çözümleri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Age of Pirates 2: City of Abandoned Ships

YazarMesaj
MoLp3d

Age of Pirates 2: City of Abandoned Ships Empty
MesajKonu: Age of Pirates 2: City of Abandoned Ships   Age of Pirates 2: City of Abandoned Ships EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 1:16 pm

İşte beklediğim enfes oyun. Bu serinin adını taşımasa da seriyle aynı konuyu ele alan ve aynı klasmanda yer alan bir Akella efsanesi olan Sea Dogs'tan sonra Age of Pirates 2 ile beraberiz. Her ne kadar Age of Pirates başarısız olsa da bu ikinci oyun üzerinde oldukça çalışıldığını playlogic fimasından takip ediyordum. Serinin bu oyununda oyun BUGÜN çıktı. Malum yerlerde yer alması bir müddet sürecektir muhtemelen.
Oyun korsanların, denizin , hazinelerin geçtiği bir evrende bir rpg oyunu. Umarım grafik kadar o Sea Dogs ın bizi mest eden müzikleri kadar başarılı yapısı yaratılır da bizde özlediğimiz oyuna dalarız.

Processor: Pentium IV 1.8 GHz

RAM: 256 MB

Video card: GeForce 3

VRAM: 128 MB

HDD: 3 GB

Rar Şifresi : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

200mb

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ALTERNATİF
400mb

Filefactoryden Dosya indirme Resimli Anlatım

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Filefactoryden en hızlı ve sorunsuz şekilde indirmek için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dan 2 dknızı harcayarak üye olup öyle indirirn.Ben üyeyim 400kb dan yukarı çıkamıyorum ama yinede hızlı !
http://www.sagopa-kajmer-fanclub.tr.gg

Age of Pirates 2: City of Abandoned Ships
1 sayfadaki 1 sayfası